Телефонуйте

Сітки будівельні

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Основні характеристики:
Товщина, мм: 2,5
Довжина, мм: 2000
Ширина: 1000
Матеріал: Метал
Основні характеристики:
Товщина, мм: 3
Довжина, мм: 2000
Ширина: 1000
Матеріал: Метал
Основні характеристики:
Товщина, мм: 3
Довжина, мм: 2000
Ширина: 1000
Матеріал: Метал
Основні характеристики:
Матеріал: Скловолокно
Вид: Фасадна
Вага: 8 кг
Колір: Помаранчевий

Металеві сітки — це каркас для бетону та штукатурки стін. Вони роблять поверхні міцними, запобігають тріщинам. Виробляються у різних варіантах товщини, розміру. Для бетону матеріал потрібен як додаткове посилення, захист штучного каменю від деформаційних навантажень. У штукатурці — не дає покриттю тріскати. При виборі слід дивитися на розмір осередків, товщину дроту.

Особливості будівельної сітки

Будівельні моделі — це готові вироби із сталевого дроту для використання в різних галузях будівництва, реконструкції та оздоблення.

Такі сітки застосовуються як каркас при влаштуванні штукатурних та декоративних покриттів на фасадах та в інтер'єрах. Вони забезпечують хороше зчеплення матеріалу основи з оздоблювальними шарами. Використовуються також для армування бетонних підлог та інших конструкцій. Основні різновиди:

  1. Зварні виготовляються з металевого дроту діаметром від 1 до 5 мм з різним кроком осередку. Використовуються для армування фасадних штукатурок, цементних стяжок підлоги.
  2. Плетені виконують з оцинкованого або нержавіючого дроту. Застосовують при влаштуванні наливних стяжок підлоги, фундаментів.
  3. Робиці є плетеними полотнами з вузьким кроком для армування тонкошарових декоративних штукатурок.
  4. Сітки-мембрани монтують під облицювальну плитку на підлоги та стіни замість штукатурки.

Всі сітки випускаються рулонами різної ширини та довжини. Вони легко ріжуться та фіксуються на поверхні. Правильно підібрані матеріали забезпечать надійність, довговічність оздоблення та інших будівельних робіт.

Яку купити сітку для штукатурки

Це різновид будівельних матеріалів, призначених для зміцнення штукатурного шару на стінах та стелях. Вироби бувають різних видів: зварені та в'язані.

Зварні виготовляють шляхом з'єднання сталевих прутків, що перетинаються, за допомогою зварювання, утворюючи таким чином комірки, які найчастіше мають квадратну або прямокутну форму.

В'язані складаються з переплетеного дроту, можуть бути гнучкими. Розміри осередків бувають різними, але стандартні виміри становлять від 50×50 мм до 200×200 мм. Товщина сітки сітки для штукатурки — це діапазон від 2 до 5 мм. Вироби обирають за міцність, довговічність. Вони здатні витримувати значні механічні навантаження, забезпечують надійне зчеплення будівельного розчину зі стіною.

Але яка модель краща? Зварні вироби міцніші, тому що їх стики зварюють. Вони хороші для великих плоских поверхонь. В'язані гнучкіші, компактніші при транспортуванні. Вони краще облягають складні форми. Вибирати між ними потрібно виходячи із завдання: для прямих стін підійдуть зварні, для вигнутих поверхонь — в'язані.

Нержавіючий метал довго служить, не боїться води, не гниє. Вона витримує велику вагу, так що обробну суміш можна наносити товстим шаром. Моделі з дрібними осередками гарні для тонких шарів штукатурки. А з великими осередками підходять для товстих верств. Перед покупкою матеріалу треба знати, скільки суміші використовуватиметься. Це допоможе вибрати матеріал із потрібним розміром осередків.

Як кріпиться сітка штукатурна

Перед нанесенням декоративної або захисної штукатурки поверхню обов'язково необхідно армувати. Міцна штукатурна сітка значно підвищить міцність і довговічність покриття, запобігатиме появі тріщин.

Для армування найчастіше використовується зварена штукатурна сітка з оцинкованого низьковуглецевого сталевого дроту діаметром від 1 до 3 мм. Вона має квадратну форму осередку з кроком від 10 до 150 мм. Вибір конкретного типу залежить від виду штукатурки та основи.

Сітка під штукатурку розкочується по поверхні горизонтально або вертикально в залежності від рельєфу. Полотна з'єднують між собою з нахлестом щонайменше 10 див, фіксуючи виступаючі кінці цвяхами. Слід уникати утворення повітряних прошарків під сіткою.

По периметру матеріал заводиться на стіни, цоколь, пілястри для запобігання відшарування штукатурки. Деформаційні та кутові шви армують окремими смугами сітки.

Для надійного закріплення використовують пластикові дюбелі з кроком 25-30 см. Край сітки підгинають під дюбель для фіксації. У місцях отворів та виступів полотно підрізають і щільно притискають до основи.

Після встановлення сітку для штукатурки стін оббризкують тонким шаром штукатурки, утоплюючи в розчин і вирівнюючи поверхню. Після затвердіння можна наносити основний штукатурний шар необхідної товщини.

Правильне встановлення та кріплення армуючої сітки — запорука міцного та довговічного штукатурного покриття.

Наш інтернет-магазин будматеріалів пропонує товари від провідних виробників. У каталозі представлені моделі квадратного плетіння, фасадних систем і т.д. В наявності вироби металопрокату з різною товщиною дроту, кроком комірки, для різних типів основ.

Ви легко підберете саме той тип, який потрібний для ваших робіт. Оформіть замовлення на веб-сайті. А ми доставимо товар на ваш будівельний об'єкт у найкоротші терміни. Наші консультанти завжди готові допомогти з вибором відповідного матеріалу!

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *