Телефонуйте

Штукатурка

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Топ продажів
Основні характеристики:
Бренд: Baumit
Вага: 25 кг
Основні характеристики:
Бренд: Baumit
Вага: 25 кг
Основні характеристики:
Бренд: Knauf
Вага: 30 кг
Основні характеристики:
Бренд: Knauf
Вага: 25 кг
Акція
Основні характеристики:
Бренд: Knauf
Вага: 30 кг

Оздоблення, захист стін у будь-якому приміщенні — важливий етап ремонтних робіт, що забезпечує не лише естетичну привабливість, але й довговічність конструкції. Стіни піддаються постійним механічним, температурним, вологим впливам. Без якісного оздоблення з часом можливо:

  • поява тріщин;
  • відшарування фарби;
  • руйнування поверхні.

Ефективно захистити стіни, надати їм декоративного вигляду дозволяє обробка штукатуркою. Сучасні декоративні суміші відрізняються різноманітністю текстур, фактур, кольоруються в будь-які кольори, дозволяють імітувати природні матеріали. камінь, цегла, дерево.

Щоб вибрати потрібну штукатурку, правильно її застосувати, потрібно розбиратися в різноманітності пропонованих матеріалів. Далі ми розглянемо основні види сучасних штукатурок для внутрішніх робіт, дамо рекомендації щодо вибору, підготовки поверхні та нанесення.

Що таке штукатурка

Затребуваний оздоблювальний матеріал для стін, стель на основі в'яжучих речовин (цемент, вапно, гіпс) із заповнювачами, що модифікують добавки. Основне призначення сумішей — вирівнювання, захист поверхні, надання декоративних властивостей.

За ціною штукатурки відрізняються. Ціна залежить від складу матеріалу. За складом розрізняють цементні, цементно-вапняні, гіпсові, полімерні суміші. Відрізняються способом затвердіння, пластичністю, паропроникністю, допустимою товщиною шару.

За призначенням найменування поділяють на:

  1. Звичайні конструктивні для вирівнювання стін під подальше оздоблення.
  2. Спеціальні теплоізоляційні, гідроізоляційні, звукоізоляційні.
  3. Декоративні для створення різноманітних фактур, імітації природних матеріалів.

Сьогодні можна купити штукатурку для декоративних стін. Вони випускаються у різноманітності забарвлень, фактур — під дерево, цегла, натуральний камінь. Вони втілюють в інтер'єрі сміливі дизайнерські рішення.

Купити штукатурку: види

Будівельний ринок пропонує асортимент штукатурок для внутрішніх робіт.

За типом сполучної суміші ділять на цементні, цементно-вапняні, гіпсові, полімерні на клейовій або латексній основі. Перші пластичніші, паропроникніші. Останні мають підвищену зносостійкість, швидке висихання.

За рельєфом фактури бувають гладкі, подрібнені кам'яні, короїд, шуба, інші декоративні. Їх підбирають, виходячи з дизайнерського задуму.

За призначенням випускають звичайні, теплоізоляційні, гідроізоляційні, звукоізоляційні та спеціальні ремонтні суміші.

Суміші відрізняються за основними характеристиками, особливостями застосування. Щоб зробити правильний вибір, рекомендуємо проконсультуватися зі спеціалістом у будівельному магазині BIG.

Як використовувати штукатурку для стін

Щоб обробка служила довго, надійно захищала поверхню стін, важливо дотримуватися технології її приготування, нанесення. Розглянемо поетапно процес штукатурних робіт.

Підготовка поверхні. Перед нанесенням очищають стіну від пилу, жиру, неміцних елементів. Потім роблять обробку ґрунтовками для поліпшення адгезії.

Приготування розчину. Суху суміш поступово засипають у ємність із чистою водою із розрахунку, зазначеного в інструкції. Перемішують до отримання однорідної маси без грудок.

Накидання розчину. Готову масу накидають на підготовлену поверхню стіни за допомогою кельми чи штукатурного агрегату. Розчин розрівнюють маяками.

Затирання поверхні. Після підсихання, через 15-20 хвилин, поверхню затирають за допомогою терки та напівтерки для надання рівності та заданої фактури.

Після затирання штукатурки необхідний догляд за нею в процесі висихання:

  • Захист від надто швидкого висихання — від протягів, прямих сонячних променів, обігріву. При швидкому висиханні можлива поява тріщин усадки.
  • Запобігання замерзанню, вимиванню в перші 2-3 дні — при негативних температурах, дощі, підвищеній вологості.
  • Захист від механічних пошкоджень до повного затвердіння. Штукатурка набирає заявлені властивості не раніше ніж через 28 діб. Тому термін треба почекати. В іншому випадку ремонт доведеться переробляти, витрачаючи гроші, час, нерви.

Дотримуючись технології підготовки, нанесення, витримки, можна досягти рівної довговічної поверхні стіни, готової до подальшої чистової обробки.

Робіть замовлення якісних сумішей у нашому інтернет-магазині будматеріалів. Пропонуємо товар із доставкою. У нас великий вибір сумішей для оздоблення, декорування, машинного нанесення. Пропонуємо цементно-вапняні склади комбіновані. У нас є будівельні суміші для ремонту квартир, будинків, комерційних приміщень. Пропонуємо суміші за цікавою ціною зі швидким оформленням.

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *