Телефонуйте

Монтажні піни

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Основні характеристики:
Бренд: HAISSER
Об'єм: 500
Основні характеристики:
Бренд: HAISSER
Вид: Під трубочку
Об'єм: 500
Основні характеристики:
Бренд: HAISSER
Вид: Під трубочку
Об'єм: 670
Основні характеристики:
Бренд: SOUDAL
Вид: Під трубочку
Об'єм: 750
Основні характеристики:
Бренд: SOUDAL
Об'єм: 750
Основні характеристики:
Бренд: HAISSER
Об'єм: 815
Основні характеристики:
Бренд: HAISSER
Об'єм: 875
Основні характеристики:
Бренд: SOUDAL
Об'єм: 870

При будівництві, обробці використовуються матеріали, що герметизують щілини. Раніше для цих цілей (конопатки щілин навколо віконних рам, міжкімнатних дверей, інших конструкцій) використовувалася клоччя. Сьогодні застосовуються технологічні матеріали, що виробляються на основі полімерів.

Що таке монтажна піна?

Це будматеріал, який допомагає в ремонті та будівництві. Він замінив традиційні, не надто практичні матеріали. Склад заповнює порожнечі, утеплює стіни. Піну легко використовувати: потрібно просто натиснути кнопку балона, після чого з сопла з'являється суміш.

Склад швидко розширюється, моментально твердне, закриваючи всі щілини, щільно приєднуючись до поверхонь. Це важливо для збереження тепла у будинку, захисту від холоду. Матеріал використовують, коли ставлять вікна чи двері, щоб не було протягів.

У продажу зустрічаються різні модифікації складів:

 • для тепла;
 • холоду;
 • проти води та вогню.

Особливості монтажної піни

Піна продається в балонах під тиском. При роботі зі складом треба одягати рукавички, щоб не забруднитись, захистити шкіру рук. Після використання поверхня стає рівною, гладкою. Якщо матеріалу багато, він вийшов за краї, роздуті, опуклі, непотрібні частини можна обрізати ножем, лише після затвердіння.

Така будівельна хімія буває декількох видів. Є однокомпонентні склади. Вони прості у використанні. Працюють із ними просто:

 • струснули балон;
 • натиснули;
 • матеріал готовий до роботи.

Маса після активації добре заповнює щілини, тріщини у стінах, біля вікон, дверей. Іноді її використовують на балконах.

Також можна купити двокомпонентні склади з гарною проникністю. Вони сильніші за однокомпонентні. Такий матеріал необхідний великих, складних робіт. З ним проводять монтаж, будівельні маніпуляції — використовують, коли потрібна особлива міцність.Ценапени монтажної двокомпонентної вище через складніший склад, високі характеристики міцності.

Модифікація для холоду — це особливий вигляд. Її використовують у морози. Вона не втрачає властивості навіть за дуже низьких температур. Це важливо, коли роботи проводяться взимку чи в холодних місцях.

Вологостійка підходить для ванних кімнат, кухонь. Вона не боїться води, вогкості, пари. Дозволяє захистити будинок від плісняви, грибка. Не розбухає через водяні бризки, не руйнується.

Також є вогнестійка модифікація. Вона безпечна, тому що повільно горить, не спалахує під дією відкритого вогню. Цей вид використовують у місцях, де важлива пожежна безпека.

Вибираючи матеріал, варто оцінити майбутній фронт робіт. Після купувати товар потрібно модифікації, з відповідними технічними характеристиками.

Купити монтажну піну та використовувати: як правильно?

Придбати потрібний товар можна у нашому інтернет-магазині. Використовувати його доведеться, дотримуючись простих інструкцій. Щоб отримати якісний результат, важливо дотримуватися технології використання:

 1. Підготовка поверхні. Очистіть місце нанесення від пилу, жиру, льоду — це забезпечить гарну адгезію. При необхідності зволожте основу водою з пульверизатора.
 2. Підготовка балона. Інтенсивно струсіть балон (близько 20 разів). Прикрутіть насадку. Перевірте якість складу за допомогою пробного шару.
 3. Нанесення. Тримайте балон вертикально, відстань до поверхні близько 8 см. Наносьте засіб рівномірними зигзагоподібними лініями.
 4. Заповнення. Заповнюйте простір на 30-50% обсягу, оскільки маса збільшиться у 1,5-2 рази. Не наносите шари понад 5 см за 1 раз.
 5. Завершення робіт. Маса повністю затвердіє через 12-24 години. Надлишки видаліть ножем до полімеризації. Зачистіть поверхню наждачним папером.

Дотримуючись цієї послідовності дій, ви забезпечите рівномірне якісне заповнення швів, порожнин без порожнеч, напливів. Акуратне нанесення, підготовка дозволять максимально реалізувати переваги сучасних матеріалів для утеплення, закриття швів, тріщин.

Після використання балончики з-під монтажної піни не можна просто викинути на сміття. Це важливо задля збереження природи. Спочатку треба переконатися, що балон порожній. Натиснути на клапан, щоб залишки маси та газ вийшли. Потім балон треба здати на переробку. Там метал ємності переплавлять, зроблять із нього щось нове. Правильна утилізація допомагає зберігати ресурси Землі. Так ми допомагаємо природі, не генеруємо зайве сміття, що негативно впливає на планету.

Щоб вибрати товар, що підходить для майбутнього роду робіт — звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Дивіться найменування від надійних брендів у каталозі на сайті. Підбирайте товари, які відповідають умовам:

 • будівництва,
 • ремонту,
 • обробки.

При виконанні робіт у холодну пору року — купуйте склад, який не боїться морозів, не втрачає високих експлуатаційних характеристик при мінусовій температурі.

Складаєте товар у кошик. Робіть замовлення. І ми доставимо посилку швидко до вказаної адреси!

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *