Телефонуйте

Ключі розвідні

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Основні характеристики:
Довжина, мм: 150
ШИРИНА ЗАХВАТУ: 0 - 21 мм
Бренд: Yato
Артікул: YT-21650
Основні характеристики:
Довжина, мм: 200
ШИРИНА ЗАХВАТУ: 0 - 32 мм
Бренд: Stanley
Артікул: 0-90-948
Основні характеристики:
Довжина, мм: 250
ШИРИНА ЗАХВАТУ: 0 - 33 мм
Бренд: Stanley
Артікул: 0-90-949
Основні характеристики:
Довжина, мм: 200
ШИРИНА ЗАХВАТУ: 0 - 24 мм
Бренд: Yato
Артікул: YT-21651

Наявність базового набору інструментів домашнього господарства — складова комфортного життя, можливість оперативно вирішувати проблеми, що виникають. Коли, наприклад, протікає кран або зламалася ручка на дверях, не потрібно чекати приходу майстра або купувати нову деталь можна швидко усунути поломку самостійно.

Основ будь-якого інструментального набору — розлучні ключі. Вони призначені для роботи з кріпленням — гайками, болтами. Маючи під рукою комплект розвідних інструментів, ви зможете:

  • збирати або відремонтувати меблі, побутову техніку, сантехніку;
  • провести сезонну заміну автопокришок;
  • багато іншого.

У продажу багато моделей розвідних ключів, що відрізняються матеріалом, розмірами робочої частини, формою рукояток. Вибрати відповідний з першого разу непросто. Тому розглянемо типи, конструктивні особливості моделей. Дамо корисні поради, як купувати вироби. Порадимо, як використати.

Що таке розвідний ключ

Це інструмент для роботи з гайками, болтами. Ключ розвідний призначений для їх загортання, відвертання. Назва «розвідний» ключ отримав завдяки конструкції, що дозволяє змінювати розмір зіва — відстань між губками. Це допомагає використовувати один інструмент для різних розмірів кріплення.

Конструктивно модель складається з наступних частин:

Робоча головка з рухомими губками, що охоплюють грані гайки або болта. Виготовляється найчастіше із хромованадієвої сталі, рідше титанового сплаву.

Механізм розтискання губок при обертанні регулювального гвинта. Конструкції бувають:

  • важільні,
  • гвинтові,
  • кулачкові.

Відрізняються зусиллями розтискання, довговічністю.

Рукоятки знімні або цілісні, пластикові або з м'якими накладками на ручках. Бувають прямі, вигнуті або Т-подібні.

Регулювальний гвинт для встановлення необхідного зіва губок.

Є багато різновидів моделей такого інструменту, призначених для вирішення конкретних завдань.

Купити розвідний ключ: як вибрати

При виборі такого типу інструмента дивіться на кілька основних параметрів, щоб зробити правильний вибір.

Насамперед, визначте діапазон розмірів гайок, болтів, з якими вам доведеться працювати. Від цього залежить необхідний розмір зіва розлучного ключа з тонкими губками. Для побутових завдань достатньо моделі з регульованою зівом від 20 до 32 мм.

Зверніть увагу також на матеріал робочої головки. Краще вибирати хромованадієву сталь або титановий сплав — такі моделі є десятиліттями. Не варто брати дешеві моделі із крихкого металу.

Важливий параметр — тип рукояток. Класичні прямі або Т-подібні ручки зручні для більшості випадків. А ось для роботи у важкодоступних місцях підійдуть моделі із вигнутими, шарнірними або телескопічними ручками.

Перед тим як купити розвідний ключ із тонкими губками — протестуйте в магазині механізм розтискання губок. Він має працювати плавно, без заїдань. Переконайтеся, що інструмент зручно лежить у руці, не ковзає. Ергономічність важлива. Особливо якщо працювати доведеться довго.

Ці нескладні рекомендації допоможуть зробити вибір приладу для домашнього господарства або експертної діяльності.

Ровідні ключі: як використовувати

Щоб уникнути поломок, травм при роботі з розвідним ключем, важливо дотримуватись правил техніки безпеки, користуватися інструментом по інструкції.

Перед початком роботи огляньте інструмент, переконайтеся у справності. Перевірте:

  • люфт у шарнірах;
  • цілісність робочої головки;
  • справність механізму перестановки губок.

Завжди виставляйте потрібний зів до початку обертання ключа. Регулювання на ходу неприпустиме, небезпечне. Для цього використовуйте регулювальний гвинт або кнопку фіксатора, залежно від моделі інструменту.

Встановлюйте прилад до упору на гайку або гвинт. Працюйте лише губками, без упору на рукоятки. Докладайте зусилля рівномірно, без ривків.

Якщо гайка або болт сильно затягнуті, можна використовувати подовжувач рукоятки для збільшення крутного моменту. Але працювати при цьому потрібно акуратно, щоб уникнути травм.

Дотримуючись цих простих рекомендацій при використанні, ви зможете продовжити термін служби вашого інструменту, убезпечте себе від можливих травм під час роботи з ним.

Щоб купити сантехнічний гайковий ключ потрібної довжини, ширини із зручним захопленням звертайтесь до інтернет-магазину, який продає столярно-слюсарні інструменти. У будівельному маркеті BIG пропонується якісні товари за цінами з доставкою. Замовити з інтернет-магазину будматеріалів — просто. Вибирайте товар, складайте віртуальний кошик, оформлюйте замовлення. Маючи під рукою, набір якісних інструментів, ви завжди впораєтеся з несподіваними поломками, не викликаючи майстра. Не доведеться переживати, марно витрачати гроші за роботу, яку можна зробити самотужки.

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *