Телефонуйте

Фарба гумова

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Основні характеристики:
Колір: Графіт
Бренд: Farbex
Вага: 1,2 кг
Основні характеристики:
Колір: Сірий
Бренд: Farbex
Вага: 1.2 кг
Основні характеристики:
Колір: Коричневий
Бренд: Farbex
Вага: 1,2 кг
Основні характеристики:
Колір: Чорний
Бренд: Farbex
Вага: 1.2 кг
Основні характеристики:
Колір: Білий
Бренд: Farbex
Вага: 1.2кг
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Колір: Білий
Бренд: Farbex
Вага: 3,5 кг
Основні характеристики:
Колір: Коричневий
Бренд: Farbex
Вага: 3,5 кг

Забарвлення поверхонь - етап оздоблювальних робіт, що дозволяє не лише надати інтер'єру естетичного зовнішнього вигляду, але також захистити стіни, підлогу, стелю, дахи від вологи, механічних пошкоджень, бруду. За допомогою якісних фарб можна надовго зберегти початковий вигляд приміщення, запобігти появі:

 • тріщин,
 • цвілі,
 • грибка.

Особливе місце серед різноманітності сучасних лакофарбових матеріалів займають універсальні гумові пігменти. Їх особливості - висока зносостійкість, еластичність, стійкість до стирання, механічних пошкоджень. Завдяки цьому такі матеріали підходять для покриття підлоги, стін, стель у приміщеннях з підвищеною прохідністю, високими експлуатаційними навантаженнями.

Щоб правильно вибрати матеріал, потрібно розуміти особливості різних марок, модифікацій складів.

Що таке гумова фарба

Це різновид лакофарбових матеріалів на основі каучуку або латексу. Фарбу гумову відрізняє підвищена еластичність, стійкість покриття до стирання. Завдяки цьому матеріали широко використовують для фарбування підлоги, стін та стель у приміщеннях з інтенсивним рухом людей, високими експлуатаційними навантаженнями.

Залежно від складу, будівельні фарби бувають на основі термопластичних акрилових або хлоркаучукових смол. Перші наносяться, а також сохнуть як звичайні водно-дисперсійні склади, а другі як пентафталеві, гліфталеві емалі.

За способом формування покриття їх ділять на одно- та двокомпонентні. Перші готові до застосування відразу після розтину тари. Другі вимагають попереднього змішування компонентів перед нанесенням.

Пігменти забарвлюються в різні кольори, включаючи яскраві, насичені тони. Глянець покриття може змінюватись від матового до напівглянсового. Деякі модифікації містять антиковзні мікрогранули кварцового піску або корунду.

Купити гумову фарбу: як вибрати

Щоб правильно вибрати склад, треба враховувати умови експлуатації приміщення, особливості поверхні, що фарбується.

Визначте інтенсивність передбачуваних навантажень — чи в приміщенні буде підвищений рух людей, вплив вологи, агресивних середовищ. Від цього залежить необхідна зносостійкість та еластичність фарби на гумовій основі.

Враховуйте тип, текстуру, стан поверхні, що ремонтується:

 • бетонна,
 • дерев'яна,
 • металева;
 • гладка,
 • пориста,
 • структурна.

Це визначає вибір ґрунтовки, кількість шарів.

Визначте необхідний колір фарба прогумованої, ступінь глянцевості покриття. Сьогодні такі склади випускають у великій палітрі.

Вибирайте відомих виробників із підтвердженою якістю продукції. І запасіться матеріалом з невеликим відсотком перевищення щодо розрахункової витрати.

Враховуючи ці нюанси при виборі матеріалу, ви отримаєте довговічне зносостійке покриття, яке підходить для обробки конкретного приміщення.

Як виробляються гумові фарби

Виробництво пігментів — багатостадійний технологічний процес, що вимагає суворого дотримання рецептур та умов. На першому етапі відбувається підготовка вихідної полімерної сировини:

 • рідких каучуків;
 • латексів;
 • синтетичних смол.

Їх очищають, нормалізують, при необхідності модифікують для надання необхідних властивостей.

Потім, відповідно до рецептури, ваговим або об'ємним способом відбувається дозування компонентів фарби:

 • плівкоутворювачів;
 • пігментів;
 • наповнювачів;
 • пластифікаторів;
 • затверджувачів;
 • стабілізаторів;
 • функціональних добавок.

Отримана суміш надходить на стадію гомогенізації - перемішування, диспергування компонентів до отримання однорідної композиції. Для цього використовуються спеціальні мішалки — дисольвери високої дії зсуву.

Після гомогенізації суміш надходить на стадію колеровки - введення пігментних паст для отримання матеріалу потрібного кольору, відтінку. Процес керується автоматизованими системами за заданими рецептурами.

Суміш фасується в тару - цебра, банки, туби. Після контролю якості на вимоги ТУ, продукція готова до відправки на склад.

Перед фасуванням у тару готова гумова фарба проходить контроль якості. Перевіряють основні показники:

 1. Зовнішній вигляд, однорідність. Візуально оцінюють відсутність розшаровування, згустків, сторонніх включень. Склад має бути однорідним по всьому об'єму тари.
 2. В'язкість. Цей показник впливає зручність нанесення матеріалу. В'язкість перевіряють за допомогою ротаційних віскозиметрів.
 3. Ступінь перетиру. Визначає дисперсність частинок. Чим вище перетирання, тим краще якість покриття.
 4. Укриваність. Показує витрату засобу, необхідну для суцільного покриття поверхні, що фарбується.
 5. Стійкість до стирання. Оцінює зносостійкість плівки під час тертя. Перевіряють на приладах типу Табер.

Тільки після підтвердження всіх заданих властивостей за технічними умовами склад визнається придатним, надходить на фасування, упаковку для надсилання споживачам.

Щоб купити надійний матеріал — звертайтесь до інтернет-магазину будматеріалів BIG. Замовляйте товар із доставкою за цікавою ціною.

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *