Телефонуйте

Екструдований пінополістирол

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Топ продажів
Основні характеристики:
Товщина, мм: 30
Розміри: 1180х580х30мм
Колір: Сірий
Довжина, мм: 1180
Висота, мм:: 30
Бренд: Sweetondale
Об'єм: 0,020532м3
Вага: 0,462кг
Топ продажів
Основні характеристики:
Товщина, мм: 40
Розміри: 1180х580х40мм
Колір: Сірий
Довжина, мм: 1180
Висота, мм:: 40
Бренд: Sweetondale
Об'єм: 0,02738м3
Вага: 0,6 кг
Топ продажів
Основні характеристики:
Товщина, мм: 50
Розміри: 1180х580х50мм
Колір: Сірий
Довжина, мм: 1180
Висота, мм:: 50
Бренд: Sweetondale
Об'єм: 0,03422м3
Вага: 0,75кг
Основні характеристики:
Товщина, мм: 20
Розміри: 1200х600х20мм
Колір: Сірий
Довжина, мм: 1200
Висота, мм:: 94
Бренд: Sweetondale
Об'єм: 0,0144м3
Вага: 0,3 кг
Основні характеристики:
Товщина, мм: 100
Розміри: 1180х580х100мм
Колір: Сірий
Довжина, мм: 1180
Висота, мм:: 100
Бренд: Sweetondale
Об'єм: 0,06844м3
Вага: 1,5 кг

Екструдований пінополістирол (ЕППС) вважається одним з найкращих утеплювачів для зовнішнього застосування. Цей матеріал широко використовується для утеплення фундаментів, фасадів, покрівель, підлог по ґрунту. Порівняно зі звичайним пінопластом, XPS має підвищену міцність і вологостійкість, більш довговічний. Давайте розберемося в особливостях і перевагах екструдованого пінополістиролу, сферах його застосування в будівництві.

Виробництво ЕППС здійснюється високотехнологічним методом екструзії – Продавлювання розплаву полістиролу через фільєру під високим тиском. При цьому формуються щільні однорідні безпористі гранули, які надалі спікають у плити. Така технологія дозволяє отримати матеріал із високими фізико-механічними характеристиками.

Плити ЕППС відрізняються низькою теплопровідністю, що забезпечує високу енергоефективність конструкцій. У той же час вони мають дуже високу міцність на стиск, це дозволяє витримувати великі статичні та динамічні навантаження. Матеріал стійкий до впливу вологи, не вбирає воду, не втрачає форму та теплоізоляційні властивості у сирих умовах.

Купити пінополістирол: ЕППС або звичайний, у чому відмінності?

Пінополістирол виробляється в 2-х видах — звичайному, екструдованому. Ці модифікації відрізняються процесом виробництва, характеристиками. І ціна пінополістиролу відмінна, залежно від типу модифікації.

Звичайний плитний будматеріал роблять із гранул полістиролу. Їх розплавляють, спінюють. Виходить легкий пористий матеріал. Має білий колір. Отримані блоки ріжуть на плити різної товщини. Такий будівельний матеріал часто використовують для утеплення:

  • стін,
  • стелі,
  • перегородок.

Екструдований — Найбільш сучасний матеріал. Його теж роблять із полістиролу. Але технологія інша. Гранули змішують із високотехнологічними добавками. Отриману масу видавлюють через спеціальну форму. Через це у матеріалу інша структура. Він більш щільний, із дрібними закритими осередками. Це робить його більш міцним, стійким до вологи. Тому купити екструдований пінополістирол — вкласти кошти у надійніший матеріал.

ЕППС краще зберігає тепло. Він не пропускає воду. Тому часто використовується для утеплення підлог, основ під плитку, зовнішніх робіт. Модифікація витримує величезні навантаження. Плити можна використовувати в місцях, де планується велика прохідність, складні умови експлуатації або де планується розставити меблі.

Ще одна відмінність — екологічність. Екструзійний пінополістирол частіше роблять без фреонів. Це безпечно для довкілля.

При виборі матеріалу для утеплення важливо враховувати умови, в яких він використовуватиметься. Для вологих приміщень, підвалів, фундаментів краще купувати ЕППС. Він не вбиратиме воду, руйнуватиметься.

Ціна на екструдовані плити вища, ніж на звичайні. Але через свої властивості він служить довше. Придбати такий матеріал потрібно у надійних продавців — у нашому інтернет-магазині. Адже на ринку є багато підробок. Ми пропонуємо хороший матеріал із сертифікатами якості, безпеки.

При монтажі плит важливо правильно обробляти стики. Це допоможе уникнути «містків холоду». Для цього використовують спеціальні клеї, стрічки. ЕППС можна різати звичайним ножем. Це зручно під час монтажу. Можна підганяти плити точно під розміри стіни чи підлоги.

Такий будматеріал використовують не лише у будівництві. З нього виготовляють упаковку для техніки, продуктів. Він легкий, міцний, добре захищає від ударів. Але утилізувати використані плити потрібно правильно. Це допоможе зберегти природу. Однак, не всі види плит підлягають переробці.

Таким чином, при виборі між звичайним та ЕППС матеріалом важливо оцінити всі плюси та мінуси. ЕППС більш міцний, вологостійкий, але він дорожчий. Звичайний підійде для внутрішніх робіт, де немає вологи, надміру великих навантажень.

Як замовити утеплювач пінополістирол?

Екструдований пінополістирол доступний у нашому інтернет-магазині. Ми маємо швидку доставку. І щоб зробити замовлення, просто додайте потрібний товар у віртуальний кошик. Потім оформіть заявку, дотримуючись інструкцій на сайті.

Гарантуємо: придбаний матеріал з каталогу інтернет-магазину буде доставлений прямо на будмайданчик або в будь-яке місце, де ви плануєте проводити ремонтно-оздоблювальні роботи. Купувати у нас — зручно. Ви заощаджуєте час, адже вам не доведеться витрачати його на поїздки до магазину, транспортування матеріалу. Весь придбаний товар доставимо швидко, точно у призначене місце.

А можливість оплати онлайн — безпечний, надійний спосіб замовлення. За бажання можна провести оплату готівкою при доставці. Купуючи у нас, ви отримуєте надійний матеріал для будівництва чи ремонту!

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *