Телефонуйте
Нова пошта у відділення
Нова пошта у відділення

Замовте відправку в будь-яке відділення "Нова Пошта" в Україні.

Термін доставки (в середньому) - 1-3 дні

Вартість доставки замовлення - згідно з тарифами оператора

Доступний спосіб оплати "Післяплата" на окремі види товару

Нова пошта кур’єр
Нова пошта кур’єр

Ми пропонуємо різні варіанти доставки, включно з кур'єрською-доставкою та доставкою у зручний для вас час. Обирайте опції, які відповідають вашим потребам.

Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Карткою онлайн
Карткою онлайн

Сплатити своє замовлення ОНЛАЙН ви можете будь-якою платіжною картою де підключена послуга інтернет-покупок. До оплати приймаються кредитні карти Visa Electron, Visa і Mastercard, Maestro через Приват24, Liqpay.
Після підтвердження замовлення Вам на електронну адресу або за допомогою SMS прийде рахунок з докладними інструкціями з оплати і посиланням на сторінку платіжної системи, де Ви зможете оплатити замовлення.
Авторизація платіжної картки здійснюється на стороні безпечного процесингового центру "ПриватБанк" через платіжний шлюз.
Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.
Подробнее: https://electrica-shop.com.ua/ua/delivery.htm

Готівкою при отриманні
Готівкою при отриманні

Оплата готівкою під час доставки (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення) або у фірмовому магазині під час отримання замовлення, оформленого як "самовивіз"

Безготівковий  розрахунок
Безготівковий розрахунок

Для фізосіб пропонується оплата на банківську карту ФОПа (на вибір платіжні картки ПриватБанку або MonoBank) або ж оплата за банківськими реквізитами на розрахунковий рахунок ФОПа 2 групи.
Для юридичних осіб та підприємств із загальною системою оподаткування безготівкова оплата здійснюється шляхом оформлення рахунку-фактури (invoice).
Відправка інвойсу для оплати юридичним особам здійснюється через зручні для Вас канали: Email, SMS, Viber і ін.
Подробнее: https://electrica-shop.com.ua/ua/delivery.ht

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *