Телефонуйте

Фітолампи

Фільтр 0
Сортування:
Популярні
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
Основні характеристики:
Бренд: Videx
Потужність, Вт: 8
Колірна температура світла: 1200К
Світловий потік: 300Lm
Артікул: 25883
Основні характеристики:
Бренд: Videx
Потужність, Вт: 9
Тип цоколя: E27
Колірна температура світла: 1200К
Світловий потік: 340 Lm
Артікул: 26413
Основні характеристики:
Бренд: Videx
Потужність, Вт: 9
Колірна температура світла: 660nm+450nm (фіолетове світло)
Світловий потік: 12 umol/s
Основні характеристики:
Бренд: Videx
Потужність, Вт: 18
Колірна температура світла: 660nm+450nm (фіолетове світло)
Світловий потік: 24 umol/s

Спеціальна фітолампа — штучні джерела світла, призначений для освітлення рослин в умовах недостатнього природного освітлення. Вони застосовуються для стимуляції зростання та розвитку фітофлори збільшення врожайності, а також для цілорічного вирощування розсади, зелені на підвіконнях у домашніх умовах. Лампа для рослин — вірний помічник садівників та городників.

Що таке фітолампа для рослин

На відміну від стандартних побутових елементів розжарювання або

люмінесцентних світильників, призначених лише для освітлення приміщень, спектральний склад випромінювання спеціалізованих фітоприладів ретельно опрацьовано для забезпечення оптимального зростання, розвитку зелені.

Він включає необхідні для фотосинтезу довжини хвиль червоного (620-700 нм) і синього (450-490 нм) кольору. Саме червоні промені активізують зростання:

 • кореневої системи;
 • стебел;
 • листів.

А сині — розвиток хлорофілу, посилюють фотосинтез, сприяють рясному цвітінню.

Крім цього, сучасні лід, люмінесцентні прилади мають відпрацьовану

оптимальну яскравість, колірну температуру випромінювання для різних груп фітофлори:

 • тінолюбною;
 • світлолюбною;
 • кімнатної;
 • оранжерейний;
 • квіткових культур;
 • зелені.

Це дозволяє точно імітувати повний спектр природного сонячного освітлення, стимулюючи розвиток фітофлори.

Завдяки таким характеристикам енергоефективні пристрої активно застосовують як для вирощування кімнатних рослин у квартирах, офісах, так і у великих агропромислових тепличних комплексах. Вони надійно забезпечують оптимальний світловий режим для пагонів за умов недостатньої інсоляції.

Використання якісних світлодіодних фітоламп — стимулювання ростових процесів. Це ж прискорення проходження квітами, розсадою фенологічних фаз розвитку, дозрівання плодів, насіння. Крім того, додаткове освітлення впливає на біохімічні процеси в паростках, покращуючи смакові якості, підвищуючи вміст корисних речовин у вирощуваній продукції.

Види ламп для рослин

Існує кілька основних типів фітоламп для вирощування у вазонах. Класичні люмінесцентні пристрої — доступна ціна, широка номенклатура за довжиною, потужністю, колірною температурою. Вони підходять для освітлення кімнатних квітів, розсади у невеликих теплицях. Дугові натрієві лампи високого тиску випромінюють переважно червоне, оранжеве світло. Їх часто використовують у великих теплицях для досвітлення розсади. Такі прилади мають високу світловіддачу, але дороги в експлуатації. Металологенні прилади створюють спектр близький до денного освітлення. Але вони вимагають використання додаткового обладнання, мають невеликий термін служби.

Найбільш сучасним та перспективним типом є напівпровідникові світлодіодні фітолампи для рослин. Пристрої споживають мало електроенергії, причому світловий потік точно дозується під конкретні завдання. Світлодіоди не нагрівають рослини, не випромінюють шкідливого ультрафіолету. Термін їхньої служби сягає 50 000 годин. У порівнянні з традиційними джерелами світла ультрафіолетова лампа для рослин значно економічніша. А завдяки новітнім технологіям ціна приладів поступово знижується.

Купити фітолампу в Україні: як використовувати

Де вигідно купити фітолампу для рослин для домашнього вирощування розсади, кімнатних квітів? Оптимальним рішенням стане покупка в інтернет-магазині будматеріалів BIG з доставкою.

У нас представлений широкий асортимент освітлювального обладнання від провідних світових брендів для аматорського та професійного застосування. Це надійні, довговічні:

 • світлодіодні панелі;
 • лампи;
 • стрічки;
 • модулі.

У каталозі знайдуться як готові рішення для освітлення стелажів з зеленню, що вирощується, підвіконь, міні-теплиць, так і окремі комплектуючі. Їх можна використовувати для створення фітоосвітлення потрібної конфігурації, потужності.

Технологічна лампочка для рослин дозволяє цілий рік отримувати зелень, овочі та ягоди навіть на невеликих підвіконнях у домашніх умовах. Активне освітлення значно прискорить зростання, цвітіння фітофлори, покращить декоративні якості розсади.

Професійні консультанти інтернет-магазину допоможуть вам грамотно підібрати необхідну потужність та спектральний склад світильника під ваші цілі. Вони дадуть відповідь на всі питання щодо застосування та монтажу систем освітлення для рослин.

Замовити обране обладнання можна з доставкою в будь-який куточок України. Кур'єрська служба працює швидко та надійно. Оплата провадиться зручним для вас способом після отримання товару. Зробіть замовлення у BIG вже сьогодні! Вирощуйте екологічно чисті овочі, зелень та ягоди протягом усього року разом із нами.

BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
BIG
Отримуй знижку
Ім'я *
Телефон *